28 Şubat 2017 Salı

Maybelline Fit me Fondöten İncelemesi     Yeniden merhabalar herkesee...

 Bu yazıda yine ülkemize geldiğinde çok ses getiren, çok merak edilen bir ürün olan Maybelline Fit me fondötenden bahsedelim istedim birazcık. Seveni de sevmeyeni de çok olan bu ürünü bende ülkemize gelir gelmez merakla koşup alanlardanım. Ve baştan belirteyim seven taraftayım.
 Özel pudra içeriği ile parlamayı kontrol alıp gözenekleri gizlemeyi vadediyor. Gözenek açısından çok emin olmasam da parlamayı net bir şekilde kontrol altına aldığını gözlemledim. Doğal mat bir görünüm veriyor. Orta kapatıcılıkta bir ürün. Fırça ile uygulayıp kapatıcılığını arttırıp, nemli sünger ile uygulayıp orta kapatıcıkta bırakabilirsiniz. Mat bitişli bir fondöten olduğu için kuru ve çok kuru ciltler pek sevmezler. Bir süre sonra pul pul durabilir kuru ciltlerde. Normal ciltler içinde altta iyi bir nemlendirme öneririm. Özellikle karma ve yağlı ciltlerin çok çok seveceği bir fondöten bence. Ülkemize 5 farklı renk seçeneği geldi. Bunlar 110-120-130-220 ve 230 . Ben ilk olarak 130 numarayı almıştım bir tık koyu geldi cildime ama bronzlaştığımda tam olacaktır. Buğday tenliyim 120 tam cildime uydu. Cildim normal ama gün içinde t bölgem yağlanabiliyor. Pudra bitişli bir ürün olduğu için ben tekrar pudrayla sabitleme gereği duymadım. Gün boyu sürdüğüm gibi de kaldı. Parlama yapmadı. Günlük olarak çok güzel idare edebilecek, yarı yolda bırakmayacak bir fondöten oldu benim gözümde. Normalden yağlıya her cilt memnun kalıcaktır. Gramajı 30 ml. Bazen sıktığımda içi hava dolu gibi geliyor ama daha bitecek gibi değil. Ayrıca dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş ve non-komedojenikmiş.
  İndirimsiz 30 lira, indirimlerde 17-18 liraya düşüyor. Fiyat performans açısından tam not alır bence. Denemediyseniz bir şans verin derim.
  Kısaca çok uzatmadan her detaya değinmeye çalıştım. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Benimle fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Başka paylaşımlarda görüşmek üzere...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder